Mieszkanie 2 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$252,711
$3,240/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

Cena za m²
    $3,240/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    78 m²

Opis

Apartament 77,87 m2 w pobliżu Sveti Filip i Jakov, Zadar, Chorwacja

Nieruchomość w urokliwej miejscowości Sveti Filip i Jakov to idealna propozycja dla tych, którzy szukają nowoczesnego mieszkania w Chorwacji. Dwupokojowy, przestronny apartament o powierzchni 77,87 m2 oczarowuje funkcjonalnym układem oraz nowoczesnym designem. Położony na pierwszym piętrze w nowo budowanym bloku, oferuje wygodne życie blisko morza i centrum miasta.

Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, eleganckiej łazienki oraz osobnej toalety. Przestronna kuchnia połączona z salonem i miejscem do wypoczynku tworzy przytulną i komfortową przestrzeń mieszkalną. Właściciel mieszkania będzie miał do dyspozycji również miejsce postojowe przed budynkiem, co zwiększa wygodę użytkowania.

Szczegóły nieruchomości
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia Netto: 75,37 m2
  • Całkowita Powierzchnia: 77,87 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Liczba łazienek: 1
  • Lokalizacja: Pierwsze piętro
  • Dostęp do miejsca postojowego: Tak

Proces budowy jest w toku, a zakończenie przewidywane jest na 2025 rok. Klienci poszukujący stabilnej inwestycji z pewnością docenią przyszłościowy charakter tej oferty.

Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do głównych punktów miasta, a odległość do morza to zaledwie 800 metrów, co sprawi, iż każdy dzień może być wypełniony aromatem śródziemnomorskiej bryzy.

Lokalizacja i zalety inwestycji

Chorwacja to kraj, który przyciąga swoimi urokami turystów oraz inwestorów. Sveti Filip i Jakov, położony w bliskim sąsiedztwie Zadaru, jest miejscem, gdzie piękno natury łączy się z bogactwem kulturowym regionu. Wspaniałe krajobrazy, czyste plaże oraz liczne atrakcje turystyczne czynią tę lokalizację wyjątkową.