Mieszkanie 2 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$249,370
$3,157/m²
;
Data aktualizacji: 1.04.2025

Cena za m²
    $3,157/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    79 m²

Opis

Apartament na sprzedaż w malowniczej lokalizacji Privlaka

Elegancki apartament do nabycia w pobliżu Privlaka, Zadar County. Na drugim piętrze nowoczesnego budynku, oferuje przestronność i komfort, którego oczekuje się od nowej inwestycji. Jego powierzchnia, wynosząca 79,49 m2, podzielona jest funkcjonalnie, obejmując dwa jasne pokoje sypialne, w tym jeden z własną łazienką, a także dodatkową łazienkę. Przestronna kuchnia łączy się z jadalnią i salonem, tworząc idealną przestrzeń do relaksu, a taras oferuje widok na morze, stanowiąc doskonałe miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Własne miejsce parkingowe to niewątpliwa korzyść.

Inwestycja, której ukończenie planowane jest na jesień 2024 roku, gwarantuje najwyższe standardy. Zaledwie 700 metrów dzieli ją od morza, a 2,3 km od centrum miasta Privlaka, co czyni ją doskonałą lokalizacją zarówno dla miłośników aktywnego wypoczynku, jak i tych ceniących bliskość natury.

Szczegóły nieruchomości

Apartament w Privlaka - Sabunike to przykład nowoczesnej architektury i funkcjonalnego designu. Obecność sześciu mieszkań w budynku zapewnia kameralną atmosferę oraz komfort mieszkania.

  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia użytkowa: 77,99 m2
  • Łączna powierzchnia: 79,49 m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Liczba łazienek: 2
  • Miejsce parkingowe: Tak

Inwestycja wciąż znajduje się w fazie budowy, co pozwala na dodatkowe dostosowanie niektórych elementów wnętrza do osobistych preferencji. Zakończenie wszystkich prac nastąpi jesienią 2024 roku.