Mieszkanie 4 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$180,835
$2,659/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $2,659/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    68 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Plokite, Wielofunkcyjna powierzchnia biurowa - REF ID: 2041/50 w Splicie Wielofunkcyjny lokal biznesowy w pobliżu centrum miasta. Powierzchnia mieszkalna 68 m2 jest rozmieszczona na dwóch piętrach połączonych wewnętrznymi schodami. Na parterze znajdują się dwa duże pokoje i toaleta. Wewnętrzne schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwa pomieszczenia biurowe i kuchnia. Powierzchnia jest obecnie wynajmowana, więc nowi właściciele mogą nadal wynajmować ją dotychczasowym użytkownikom. Lokalizacja jest doskonała, w pobliżu centrum miasta i w bezpośrednim sąsiedztwie kawiarni, restauracji, sklepów i wszelkich dodatkowych udogodnień. W pobliżu znajduje się bezpłatny parking publiczny.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?