Dom 4 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$316,735
$1,779/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    178 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    490 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Dom apartamentowy z otwartym widokiem na morze - ID REF: 5189/30 w Karlobag Dom apartamentowy z otwartym widokiem na morze położony w atrakcyjnej lokalizacji w Karlobag, 200 m od morza. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 178 m2 znajduje się na działce o powierzchni 490 m2 i jest rozłożona na dwóch piętrach. Na pierwszym i drugim piętrze znajduje się apartament z dwiema sypialniami. Apartamenty składają się z dwóch sypialni, jednej łazienki, kuchni i salonu z dostępem do tarasu z otwartym widokiem na morze. Nieruchomość została wybudowana w 2010 roku i wymaga remontu. Posiada kilka miejsc parkingowych na zewnątrz.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?