Dom 3 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$1,81M
$12,056/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    150 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    899 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Kamienny dom w pierwszym rzędzie do morza - REF ID: 2021/320 w Rogoźnicy Rogoźnica pierwszy rząd do morza. Uroczy kamienny dom położony zaledwie kilka metrów od plaży i morza. Składa się z dwóch pięter: - Na parterze znajduje się kuchnia, sypialnia, łazienka z toaletą i salon. To piętro ma komunikację z dużym tarasem i ogrodem, który kaskadowo schodzi do plaży i morza. -Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, łazienka, toaleta, kuchnia i jadalnia oraz taras. Podwórko jest przestronne, typu kaskadowego z dużą liczbą tarasów, oferuje duże możliwości. Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepszych lokalizacji w Rogoznicy, cichej zatoce, żwirowej plaży, pięknym widokiem na morze. Blisko do lotniska i wszystkich głównych ośrodków Dalmacji.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć