Mieszkanie Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$328,790
$5,058/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $5,058/m²
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    65 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Przestrzeń biznesowa nad morzem - REF ID: 2036/17 w Splicie Przestrzeń biznesowa na sprzedaż, położona na parterze budynku w pierwszym rzędzie do morza. Położony na południowy zachód z otwartym widokiem na morze, 65m2. Szczególną zaletą jest to, że przestrzeń jest już podzielona na dwie części. W jednej części znajduje się istniejący hostel, który nadal działa, a druga jest wynajmowana na cele wynajmu. Nieruchomość posiada aż trzy łazienki, wentylację, dwa klimatyzatory. Znajduje się zaledwie 5 metrów od morza. Przed przestrzenią istnieje możliwość wynajęcia zewnętrznej stodoły lub nawet otwarcia drzwi wyjściowych zamiast istniejącego okna. Znajduje się zaledwie kilometr od centrum miasta, kilka minut spacerem od kortów tenisowych, kawiarni i szpitala. Biorąc pod uwagę orientację, lokalizację i wielkość, przestrzeń jest idealna dla kilku różnych rodzajów działalności.