Mieszkanie 3 pokoi Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$230,153
$2,708/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $2,708/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    85 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Komfortowy apartament w świetnej lokalizacji - REF ID: 2031/81 w Kastela Na sprzedaż jest komfortowe trzypokojowe mieszkanie w Kasteli na trzecim piętrze budynku mieszkalnego o powierzchni 84,63 m2 i przylegającej działce o powierzchni 73,32 m2, która jest wykorzystywana jako miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z 3 sypialni, kuchni, jadalni, przestronnego salonu, 3 balkonów i łazienki, a także piwnicy o powierzchni 5,23 m2 i poddasza o powierzchni 20,69 m2. Mieszkanie znajduje się między główną drogą a starą drogą, co czyni go bardzo atrakcyjnym ze względu na dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień w bezpośrednim sąsiedztwie, takich jak sklepy, szkoła, przychodnia, apteka, kawiarnie, plaże, restauracje .... Apartament jest idealny do życia rodzinnego, jak również do wynajmu turystycznego.

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć