Mieszkanie 12 pokojów Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$2,08M
$5,079/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $5,079/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    12
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    12
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    410 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Luksusowy apartament willa z widokiem na morze - REF ID: 2021/350 w Zadarze Zadar luksusowy apartament willa blisko plaży i morza Willa jest najwyższej jakości i standardu, w pełni wyposażona i umeblowana. Rozciąga się na 4 piętrach: - W piwnicy znajdują się 3 jednopokojowe apartamenty o powierzchni 30m2 każdy - Na parterze znajduje się trzypokojowy apartament o powierzchni 90 m2, który składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, przedpokoju, 3 sypialni z łazienkami i 2 loggii. - Na 1 piętrze znajduje się również trzypokojowy apartament o powierzchni 90 m2, który składa się z salonu z kuchnią i jadalnią, przedpokoju, 3 sypialni z łazienkami i 2 loggii. - Na 2 piętrze znajduje się penthouse o powierzchni 140 m2, składający się z salonu z kuchnią i jadalnią, przedpokoju, 3 sypialni z łazienkami, 2 loggii oraz tarasu na dachu z letnią kuchnią, basenem i jacuzzi. Willa zbudowana jest na działce o powierzchni 500m2, na której znajduje się kolejny basen i miejsce parkingowe. W razie potrzeby istnieje możliwość zakupu dodatkowej działki o powierzchni 1700 m2, na której można zbudować nowe obiekty sportowe i turystyczne. Lokalizacja mieszkalna, w pobliżu wszystkich udogodnień, a także w pobliżu lotniska i autostrady.