Mieszkanie 1 pokój Opcina Dezanovac, Chorwacja

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja
$197,274
$8,577/m²
;
Data aktualizacji: 5.04.2025

Cena za m²
    $8,577/m²
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    23 m²

Opis

Nieruchomość w Chorwacji na sprzedaż: Apartament typu studio w kamienicy - REF ID: 2036/33 w centrum Splitu Mniejszy apartament typu studio o powierzchni mieszkalnej 23,49 m2, położony na parterze kamienicy, w samym centrum miasta. 100 metrów od Riva, promenady, która stała się salonem miasta, najpopularniejszą i najważniejszą przestrzenią publiczną w Splicie. Ten raj dla pieszych, który jest ozdobiony nieprzerwaną serią kawiarni i restauracji, jest idealnym miejscem na wypicie porannej lub popołudniowej kawy lub na wieczorne wyjście i spotkanie towarzyskie z przyjaciółmi przy drinku. Apartament składa się z małej kuchni ze stołem jadalnym oraz przestronnej sypialni z oddzielną łazienką, która idealnie wpasowuje się w przestrzeń dzięki szklanej ścianie, która wnosi odrobinę nowoczesnego stylu do tradycyjnego wystroju. Ściany to kamień zachowany z oryginalnej konstrukcji starego kamiennego domu, który został oczyszczony i zabezpieczony. Został on całkowicie dostosowany i doprowadzony do perfekcji ze względu na jego obecne wykorzystanie w turystyce. Jest to idealna inwestycja ze względu na dobrą lokalizację, bliskość wszystkich niezbędnych udogodnień, ale także prywatność, którą zapewnia w samym centrum miasta. Może być używany jako apartament typu studio do zamieszkania lub jako apartament typu studio, co jest jego obecnym przeznaczeniem.

Lokalizacja na mapie

Opcina Dezanovac, Sokolovac, Chorwacja

Kalkulator hipoteczny

Stopa procentowa, %
Okres kredytowania, lata