Działki 1 000 m² Opcina Vela Luka, Chorwacja

Opcina Vela Luka, Chorwacja
$230,694
$231/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

• Adres
    Ulica 27

Opis

Korcula - Vela Luka. Powierzchnia budynku 1000 m2, 70 m od morza. Ziemia ma regularny kształt (20x50), a droga dojazdowa jest w trakcie budowy. Ziemia oferuje otwarty widok. Możliwość natychmiastowego płacenia 50% i 50% w ciągu roku. www.biliskov.com ID: 5344-1

Rekreacja
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek