Działki 6 144 m² Municipality of Novigrad, Chorwacja

Municipality of Novigrad, Chorwacja
$566,954
$92/m²
;
Data aktualizacji: 16.06.2025

Opis

www.biliskov.com ID: 13517 Novigrad Budynek o powierzchni 6144 m2 na cichym wzgórzu z pięknym widokiem na morze, Velebit i Maslenički most. Odległość od morza wynosi ok. 150m. Ziemia ma regularny kształt - kwadrat. Znajduje się na zboczu, więc budynki, które będą budowane nie blokuje widok na błękitne morze. Orientacja: południowy wschód, zachód, północ Cena: 491,520,00 EUR Opłata intermedialna dla nabywcy: 2% + VAT uzgodnionej ceny zakupu

Lokalizacja na mapie

Municipality of Novigrad, Chorwacja
Edukacja
Jedzenie i picie
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek