Mieszkanie 3 pokoi 123 m² Regiao Geografica Imediata do Rio de Janeiro, Brazylia

Brazylia, Regiao Geografica Imediata do Rio de Janeiro, Rio de Janeiro
$269,273
$2,189/m²
;
In CRM: 25891601
Identyfikator reklamy na stronie internetowej lub w firmowym CRM
Data aktualizacji: 21.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Brazylia
  • Region / Państwo
    Region Południowo-Wschodni
  • Okolica
    Regiao Geografica Intermediaria do Rio de Janeiro
  • Miasto
    Regiao Geografica Imediata do Rio de Janeiro
  • Adres
    Avenida Nossa Senhora de Copacabana, 1052 Moraes Odontologia Preventiva
  • Metro
    Cantagalo (~ 400 m)
  • Metro
    General Osório (~ 1000 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,189/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Opis

Odnowione mieszkanie na sprzedaż - Av. Nossa Senhora de Copacabana - 3 sypialnie Odkryj ten wspaniały w pełni odnowiony apartament o powierzchni 123 m ², położony na Avenida Nossa Senhora de Copacabana, w Posto 5, jednym z najbardziej wysuniętych miejsc w okolicy. Korzystasz z uprzywilejowanej lokalizacji, zaledwie 3 minuty spacerem od plaży i 8 minut od metra, w samym sercu Copacabana i jego wielu sklepów, restauracji i usług, z których wiele są dostępne 24 godziny na dobę. Położony na wysokim piętrze i wyposażony w okna redukujące hałas, to mieszkanie oferuje niezwykle ciche środowisko, prawdziwy przywilej na tej ikonicznej alei. Jak tylko wejdziecie, odkryjecie przyjemny jasny salon z niezakłóconym widokiem na dzielnicę. Część jednej z sypialni została sprytnie przeprojektowana, aby stworzyć elegancki pokój telewizyjny, harmonijnie rozszerzając obszar recepcji, oferując więcej prywatności. Prywatny obszar składa się z trzech sypialni, z których jeden jest apartament, jak również dodatkową łazienkę. Funkcjonalna kuchnia jest uzupełniona o część usługową obejmującą sypialnię, łazienkę i drugie niezależne wejście. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione, w tym instalacje elektryczne i hydrauliczne. Posiada również klimatyzację, podczas gdy sypialnie mają piękne drewniane podłogi, które są doskonale utrzymane. Budynek pozwala na wynajem sezonowy, co sprawia, że nieruchomość jest doskonałą okazją zarówno dla głównej rezydencji i inwestycji wynajmu. O rezydencji Zbudowany w 1946 roku, rezydencja oferuje swoim mieszkańcom całodobowy serwis odźwierny, trzy windy i garaż z miejscem parkingowym wliczone. Cechy: 123 m ² 3 sypialnie, w tym 1 apartament 3 łazienki W pełni odnowione mieszkanie Blisko plaży i metra Wynajem sezonowy dozwolone 1 miejsce parkingowe 24- godzinny portier Lokalizacja Nossa Senhora de Copacabana Avenue jest główną ulicą handlową i sercem dzielnicy Copacabana w Rio de Janeiro. Biegnąc równolegle do Atlântica Avenue, działa jako tętniące życiem centrum handlowe open- air, oferując szeroki wybór sklepów, restauracji i usług, i rozciągając się od Leme do końca Copacabana. Horizon Rio - Nieruchomości Boutique Obejmij Rio z nami