Dom 131 m² Cerninski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Cerninski sielski Saviet
$51,500
$395/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Powierzchnia całkowita
    131 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 200 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Łaźnia

Opis

Pracujemy od właściciela! Kupując ten obiekt, nie płacisz agencji prowizji! Dom (niekompletna struktura kapitału w puszkach) w obszarze d. Cherni. Teren 12 akrów. Komunikacja: prąd - tak, woda - studnia + hydrofort, gaz - 100 m od domu. Trwają prace nad budową domu i budową budynków. Fundament zostanie zalany kompleksem 13 * 6 m (Garaż + wanna), istnieją dodatkowe materiały budowlane do szybkiego ukończenia obiektu. Świetne miejsce do życia poza zgiełkiem miasta w nowoczesnym domu. Kod obiektu: 13721 Umowa nr 137 / 2 z dnia 16.04.2021. Licencja nr 02240/269 wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi z dnia 21 marca 2014 r