Mieszkanie 3 pokoi 66 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$199,890
$3,008/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    prospekt Niezależnośći, 37
  • Metro
    Plošča Jakuba Kolasa (~ 900 m)
  • Metro
    Plošča Pieramohi (~ 100 m)

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,008/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    66 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1946
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Na sprzedaż Stalinka w samym centrum Mińska przy Independence Avenue, 37 - "Arystokratyczny szyk".

Żyj w rytmie historii. Gatunek Stalinka na Placu Zwycięstwa jest nowym symbolem sukcesu.

Są adresy, których nie trzeba przedstawiać. Jeden z nich jest w samym sercu Mińska. Oferujemy nie tylko metrów kwadratowych, ale status "właściciela legendy".

Twoje przywileje:
Ikona lokalizacji: Okna wychodzą na majestatyczny Plac Zwycięstwa. Całe miasto jest w twojej dłoni, a w ciągu 2 minut są ciemne aleje Gorky Park na poranne spacery.
• Zakres architektoniczny: sufity o wysokości 3.10 metrów tworzą niewiarygodną objętość i poczucie wolności.
• Estetyka z pierwszego etapu: Luksusowe wejście z wielkimi schodami - tutaj ty i twoi goście poczują uroczystość chwili przed wejściem do mieszkania.
• Potencjał planowania: Część ścian w mieszkaniu nie jest nośna. Otwiera to doskonałe możliwości tworzenia indywidualnej przestrzeni: można dostosować układ do swoich potrzeb i wdrożyć najbardziej śmiałe decyzje projektowe.

Mieszkanie jest bardzo ciepłe i przytulne. Oprócz przestrzeni mieszkalnej - własna piwnica. Sąsiedztwo z ultranowoczesnym kwartałem "Depo" podkreśla elityzm tego miejsca: tutaj historia spotyka przyszłość.

Numer umowy z agencją 649 / 1 od 2025- 12- 24