Mieszkanie 1 pokój 51 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$125,000
$2,461/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    vulica Michasia Lynkova, 35 TSS Lynkova 35

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $2,461/m²
  • Piętro
    Piętro
    15
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    15

Opis

Unikalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z doskonałą renowacją w cichej zieleni (Mikhasya Lynkova St, 35)
- 15 piętra 15-piętrowego domu z pięknym widokiem z szerokiej loggii, która biegnie wzdłuż całego mieszkania.
Stylowe naprawy z drogich materiałów: laminat, płytki, doskonale płaskie ściany, built- w kuchni, nowe rury.
- Wysokość sufitu 2,7 m

- Ciepły, przytulny, przemyślany do najmniejszy szczegół - naprawę zrobiłem "dla siebie" z miłość!

Doskonała lokalizacja:
- 10- 15 minut do Pushkinskaya metra i Winners Avenue.
Sklepy, centra handlowe (Arena City, Palazzo, Zamek), szkoły, ogrody - wszystkie w pobliżu.
- Parks, Komsomol Jezioro, zbiornik wodny Drozda - idealne do chodzenia.
- Wygodne wyjście do Moscow Ring Road i centrum.

Idealny do życia lub inwestowania (będzie łatwo wynająć za dobrą cenę).

Dom znajduje się w sąsiedztwie "Masyukovshchyna", z dobrze rozwiniętą infrastrukturą: w pobliżu domu przedszkola, szkoły, gimnazjum nr 42, poliklinika nr 12, apteki, oddziały bankowe, Banya, supermarkety, sklepy niskie ceny, Arena City centrum handlowe, sportowe i rozrywkowe kompleks Minsk- Arena.

Niedaleko od domu znajduje się stacja kolejowa Masyukivshchyna, skąd można łatwo dostać się do TD Zhdanovichi i centrum handlowe i rozrywkowe Grad.