Dom 54 m² Dembrauski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Dembrauski sielski Saviet
$12,000
$221/m²
;
Data aktualizacji: 20.05.2026

• Adres
    N6001

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    54 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 500 m²

Opis

Dom na sprzeda ¿w Old Spusha na ulicy Zelenaya, 50
Dom znajduje się na działce ziemi 25 akrów, zarejestrowanej na prawo dziedzictwa życia.
Plac jest płaski, prostokątny. Możliwe jest zwiększenie powierzchni gruntów kosztem przyległego terytorium.
Dom jest jednopiętrowym drewnianym budynkiem, powierzchnia budynku wynosi 54,4 m2, powierzchnia budynku 66,6 m2.
Ściany - drewno, dach - łupek, podłogi - nowe zakrzywione, plastikowe okna systemu PVC.
Ogrzewanie - piec, wybudowany nowy piec, elektryczność - nowe przewody elektryczne, butla gazowa.
Na miejscu znajdują się budynki: altana, dwie szopy, piwnica, studnia, toaleta.
Wieś znajduje się w cichym, przytulnym miejscu 15 km od miasta. Skidelia, 47 km od Grodno.
Współrzędne lokalizacji: 53.630822, 24.412561

Numer umowy z agencją 41 / 2 od 2026- 05- 04

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?