Mieszkanie 3 pokoi 79 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$114,900
$1,458/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Cena za m²
    $1,458/m²
  • Piętro
    Piętro
    12
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    79 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2014
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    18

Opis

Lot 9619. Na sprzedaż jasne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wschodzie, Moskovskaya Street!

Zanurz się w atmosferze absolutnego komfortu i harmonii na 12. piętrze nowego 18-piętrowego domu zbudowanego w 2014 roku. Przestronna powierzchnia 78.8 m2, nowoczesna kuchnia 10,5 m2 i trzy duże pokoje zapewnią Twojej rodzinie wolność i komfort.

Zalety przyszłego mieszkania:

Nowoczesny stylowy naprawa: dekoracyjny tynk, wysokiej jako? ci tapety, naturalna bambusowa tablica i płytki na pi? trze.
Przestronne kuchnia z dostępem do przeszklonej loggii z oknami do podłogi - tutaj wspaniały widok na miasto będzie częścią porannej inspiracji!
W sypialni - kolejny loggia z panoramicznym glazury, idealny na wieczorne przyjęcia herbaty lub przytulne spotkania.
Osobna łazienka z płytkami, przestronna garderoba, malowane sufity - każdy szczegół jest przemyślany dla Twojej wygody.

Rozwinięta infrastruktura regionu:

Wszystko czego potrzebujesz jest blisko!
Transport publiczny zatrzymuje się w odległości spaceru - można łatwo i szybko dostać się do dowolnej części miasta.
W rejon - szkoła, przedszkola, sklep, apteka, kawiarnia.
Specjalnym bonusem jest okolica z internacjonalistycznym parkiem wojowników. Jest to idealne miejsce na spacery, biegi poranne, rodzinne rekreacji w przyrodzie.