Mieszkanie 4 pokoi 59 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$55,700
$944/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    vulica Kryvaseina, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $944/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    59 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1972
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Kupując ten przedmiot, kupujący nie płaci prowizji do agencji! Oferujemy do zakupu 4-pokojowe mieszkanie znajduje się pod adresem Brześć, Krivosheina str. 1972, 5 / 5 piętra panelowy dom. Powierzchnia całkowita Narodowej Rady Bezpieczeństwa wynosi 59,0 m2, łącznie 58,1 m2, mieszkania 42,6 m2, kuchnia 5,4 m2, z oddzielną łazienką, magazynem i szopą w piwnicy. Apartament jest w stanie mieszkalnym. Okna drewniane ramy / częściowo PVC, malowane deski na podłodze, ściany są przyklejone tapetą, sufity są wybielane, drzwi wewnętrzne starej próbki. Dom po remontach. Na podwórku jest mnóstwo miejsc parkingowych, mnóstwo zieleni. Cichy, cichy obszar, w odległości spaceru sklepy, przystanek transportu publicznego, szkoła, przedszkola, sala gimnastyczna nr 2, poliklinika dla dzieci i dorosłych, apteki. Kod obiektu 19125 Kontrakt nr 191 / 2 z 17.10.2025. Licencja nr 02240 / 269 wydana przez MJ RB z dnia 21 marca 2014 r.

Numer umowy z agencją 19125 od 2025- 10- 17