Mieszkanie 1 pokój 43 m² Homel, Białoruś

Białoruś, Homel
$52,000
$1,215/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    bulvar Hazety Homielskaja prauda, 24

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,215/m²
  • Piętro
    Piętro
    6
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    7

Opis

Przytulny apartament 1-pokojowy na sprzedaż w dzielnicy centralnej Gomel pod adresem: Boulevard gazety "Gomelskaya Pravda", 24
Oferujemy kupić jasny i komfortowy 1-pokojowy apartament w jednym z najbardziej wygodnych i rozwiniętych obszarów Gomel. Idealny dla młodych profesjonalistów, studentów lub małej rodziny.
Główne cechy:
Rok budowy domu: 2010.
Rodzaj domu: blok, wielokondygnacyjny.
Powierzchnia całkowita: 42,8 m2.
Powierzchnia mieszkalna: 19 m2.
Kuchnia: 10 m2.
Warunek: mieszkalny.
Dlaczego wybrałeś to mieszkanie?
Nowoczesny dom. Zbudowany w 2010 roku dom wyróżnia się niezawodną konstrukcją, dobrym dźwiękiem i izolacją termiczną.
Rozsądny układ. Przemyślany rozkład przestrzeni: duża kuchnia, jasny salon i wygodna loggia - można wyposażyć rekreacji lub przestrzeni magazynowej.
Gotowy do życia. Apartament w stanie mieszkalnym: można wprowadzić natychmiast po transakcji, bez pilnej naprawy.
Zalety obszaru:
Duże obiekty handlowe. W odległości spaceru hipermarket "Zielony" i "Euroopt". Ponadto kilka sklepów "w domu" format
Zaawansowana infrastruktura medyczna. W pobliżu nowoczesnej centralnej polikliniki (dorosłych i dzieci), jak również centrum medyczne "Belsono" - wszystkie niezbędne opieki medycznej w jednym obszarze.
Wygodna dostępność transportu: transport publiczny zatrzymuje się w odległości spaceru.
Zielone strefy odpoczynku. W okolicy jest wystarczająco zielone przestrzenie i terenów zielonych do chodzenia, joggingu i odpoczynku na świeżym powietrzu.
Miejsca parkingowe. Na dziedzińcu i na okolicznych ulicach jest zwykle wystarczająco dużo miejsc do zaparkowania samochodu osobistego.

Numer umowy z agencją 41 / 1 od 2026- 04- 17