Dom 200 m² Tuchenicze, Białoruś

Tuchenicze, Białoruś, Matykalski sielski Saviet
$138,900
$695/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Rok realizacji
    2013
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 318 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż

Opis

Lot 9064. Przestronny dom w najbliższym przedmieściu Brześć
Zaproszenie do uzyskania bardziej szczegółowych informacji
Nasi klienci nie płacą za usługi agencji.

Nowoczesny dom, świeża renowacja, doskonała działka, przystępna cena, połączenia transportu miejskiego. To tylko niektóre cechy naszego następnego obiektu.

Na sprzedaż dom na poddaszu 2013 zbudowany 4 km od Brześć w miejscowości Motykal wsi Rady.

Założenie budynku wykonane jest z bloków FBS, ściany wykonane są z cegły, izolowane wełną kamienną (12 cm), tynkowane i malowane w stylowych kolorach. Połączenie szarego i burgundowego wygląda elegancko, jak neutralne szare równowagi bogate i głębokie burgundii. Na dachu jest metalowa płytka. Podłogi w domu są żelbetowe płyty. We wszystkich pokojach umieszczane są podwójne szyby z profilem PVC. Ze względu na wysoki fundament, budynek ma wysoki parter z garażu samochodowym i wiele pokoi pomocniczych.

Pamiętajmy o głównych cechach charakterystycznych tej struktury. Powierzchnia budynku to 199.8 metrów kwadratowych, mieszkalne - 89.5 metrów kwadratowych. Dom posiada cztery salony na różnych poziomach, z których jeden jest ogromny salon o powierzchni 30.6 metrów kwadratowych, przestronna kuchnia (26.8 metrów kwadratowych), dwie łazienki - oddzielne na niższym poziomie, połączone - na poddaszu, korytarz z drewnianymi schodami. Z tyłu jest dodatkowe wyjście. W piwnicy znajduje się garaż samochodowy, piec i pomieszczenia pomocnicze.