Mieszkanie 3 pokoi 62 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$89,900
$1,450/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    ulica Puszkinska, 50

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,450/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    62 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1979
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Lot 9101. Na sprzeda? przytulny 3-pokojowy apartament w centrum Brześć na ulicy Pushkinskaya. Dom murowany zbudowany w 1979 roku po remoncie 2024 roku. Powierzchnia apartamentu wynosi 62 metrów kwadratowych, mieszkanie - 44,6 mikronów, kuchnia - 8,8 metrów kwadratowych.

Ściany są malowane, sufit malowany. W calym apartamencie jest dąb parkiet, w kuchni - ceramiczne płytki. Sanuzel oddzielnie - płytki ceramiczne. Zamienne rury i ręczniki cieplejsze. Kable elektryczne wymieniono. Tam jest szklany balkon.
Okna są drewniane. Drzwi wejściowe są drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane.

Idealny dla rodziny!
Zadzwoń natychmiast i przygotuj się do oglądania!

Organizujemy dla ciebie przedstawienie! Zadzwoń lub napisz z numerem partii:

Zapisz się na nasz Instagram, aby być na bieżąco z pilną sprzedażą.
Dołącz do naszej społeczności w Viber "Success Guarantee 124; Price Cuts and New Products".
Dla koneserów Telegram stworzyliśmy czatbot "Gwarant sukcesu".

Kupując mieszkanie z nami, będziesz pewny bezpieczeństwa i niezawodności transakcji.
Pomożemy ci sprzedać dom, żeby kupić ten.

PSUE "Gwarant sukcesu", UNP 290472700, licencja nr 02240 / 137 z 20.10.2006, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 559 / 1 z 29.09.2025.

Numer umowy z agencją 9101 z 2025- 09- 29