Mieszkanie 3 pokoi 72 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$116,000
$1,611/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    ulica Ochocka, 143 k 2

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,611/m²
  • Piętro
    Piętro
    7
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    72 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1986
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Dom. 1986. 9 pięter. Betonowe pokoje z blokami. Winda. Powierzchnia mieszkalna apartamentu wynosi 68 m2. NSS 72 m2. Sufit ma 2.47m wysokości. Siódme piętro. 3 pojedyncze pokoje. Duża kuchnia 9.3 m2. Oddzielna łazienka. Na zewnątrz izolowana wełną mineralną. Mieszkanie jest bardzo ciepłe. Dwa duże balkony.

Naprawa w mieszkaniu są wykonane w przyjemnych kolorach. W korytarzu i w kuchni na podłodze leżały płytki. Pokoje posiadają naturalny drewniany parkiet. Drzwi wewnętrzne są również w kolorze drzewa. W salonie znajduje się stylowa sofa z naturalnej skóry w dobrym stanie. W łazience i węzeł sanitarny, płytki są również ułożone. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny zestaw słuchawkowy i sprzęt: Electrolux zmywarka, kaptur Akpo, panel kuchenny Bosch. Lodówka Samsung. W łazience jest pralka.

W pobliżu apartamentu znajduje się cała niezbędna infrastruktura do komfortowego życia: szkoły, ogrody, poliklinika, sklepy, transport.

W mieszkaniu, cały obszar jest przydatny, ponieważ nie ma dużych korytarzy i pokoi przejścia. Dobra opcja dla dużej rodziny przyjaznej. Sąsiedzi są mili i przyjaźni. Ładna atmosfera.

Chcielibyśmy zobaczyć cię na pokazie.

Numer umowy z agencją 62 od 2026- 02- 12

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Mińsk
Edukacja
Opieka zdrowotna