Dom 228 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$285,000
$1,252/m²
;
Data aktualizacji: 11.05.2026

• Adres
    vulica Zukava, 19

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2010
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    228 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 119 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Garaż
  • Łaźnia
  • Ogród

Opis

Lot 9160. Dom na sprzedaż na południu. Zarejestruj się, żeby zobaczyć numer w ogłoszeniu. Spójrz na zdjęcie, przeczytaj opis, a jeśli masz jakieś pytania, wpisz!
Kupujący nie płaci żadnych prowizji do agencji! Pomożemy przy pożyczkach, kapitale macierzyńskim, sprzedaży nieruchomości, aby ją kupić. Dom jest oddany do użytku, istnieją wszystkie dokumenty i paszporty. Współpracujemy z zagranicznymi obywatelami przy pełnym wsparciu zakupu.
Dom z ceglaną fasadą nie jest często na sprzedaż, często wolę je od kupujących. Wszystko to jest wieczną fasadą, która nie wymaga częstych konserwacji, a jednocześnie pokazuje wysoki status budynku.
Oczywiście, dom jest na doskonałym fundamencie, fasada bez pęknięć, ściany bloku są izolowane welon mineralny. Dom składa się z dwóch pięter i budynku w garażu. Są wyjścia na podwórko i garaż dla 2 samochodów. Pod garażem jest piwnica dla całego obszaru. Automatyczne bramy są zainstalowane na pilocie.
Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia, salon, a także sypialnia. Jest to ważny punkt, ponieważ obecność salonu na pierwszym piętrze usuwa obowiązkową potrzebę wspinaczki na poddasze.