Dom 1 pokój 38 m² Hozski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Hozski sielski Saviet
$92,000
$2,421/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    N6050

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    38 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    760 m²

Opis

Na sprzedaż jest nowoczesny i stylowy dom w stylu A- frame na brzegu jeziora Goga, 18 km od Grodno.
Dom został zbudowany w 2024 roku i znajduje się na działce o powierzchni 7.64 akrów na prawo własności prywatnej pod adresem: Region Grodno, dystrykt Grodno, rada wsi Goga, Adpachinak-Gozha ST.
Dom jednopiętrowy składa się z jednego salonu z wyposażeniem kuchennym o powierzchni 37,9 m2. Wysokość sufitu wynosi 4,84 m. Istnieje również przytulne miejsce do spania lub relaksu, które łączy główną część domu z poddaszem komfortowe i praktyczne drewniane schody. Wysokość sufitu na poddaszu (antresol) wynosi 2,20 m. Łazienka jest połączona (4.3 m2), posiada kabinę prysznicową, pralkę, toaletę i kocioł do podgrzewania wody o 60 litrów. Wszystkie meble i urządzenia pozostają w domu.
Komunikacja: elektryczność - 220 V, ogrzewanie - elektryczne, kanalizacja - lokalna (septyczna), woda - studnia (40 m), w której zamontowany jest filtr, co zapewnia trwałość instalacji wodociągowej, zapobiega muleniu studni i gwarantuje odbiór czystej wody. Klimatyzacja jest na miejscu.