Mieszkanie 4 pokoi 101 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$155,000
$1,538/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    ulica Filimonowa, 14

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,538/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    101 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2003
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    19

Opis

Powierzchnia 100,8 metrów kwadratowych, mieszkanie 61, kuchnia - salon 11.5. W apartamencie znajdują się 2 duże łazienki. Wszystkie pokoje są oddzielne, duże, o regularnym kształcie. Ściany są pomalowane.

Metalowe drzwi frontowe, tak / płytki.

19-pi? trowy dom bloków panelowych wybudowany w 2003 roku.

Monitoring wideo na terenie domu.

Concierge.

Stowarzyszenie Własności.

Czyste wejście i mili sąsiedzi.

Parking przed wejściem i przytulne podwórko.

Wyposażony plac zabaw.

Infrastruktura opracowana:

Doskonałe połączenia transportowe. Transport publiczny zatrzymuje się w odległości spaceru. Do stacji metra "Vostok" i "Moskwa" 15 minut.

W pobliżu znajduje się basen, park Chelyuskentsev, ogród botaniczny, centrum handlowe Dana Mall, centrum handlowe Korona, Biblioteka Narodowa.

Sklepy: Euroopt, Fix Price, banki, apteki, poczta, salony piękności, sala gimnastyczna, szkoły, przedszkola, kompleksy sportowe, centrum fitness, kawiarnie.

Pomożemy ci sprzedać nieruchomość, żeby ją kupić.

Rozważmy kupca z pożyczką.

Ta nieruchomość może być zakupiona jako mieszkanie lub jako nieruchomość komercyjna!

Numer umowy z agencją 64 / 1 od 2026- 03- 25

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Mińsk
Edukacja
Opieka zdrowotna
Sklepy spożywcze
Jedzenie i picie