Dom 58 m² Niemanicki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Niemanicki sielski Saviet
$30,500
$522/m²
;
Data aktualizacji: 13.05.2026

• Adres
    R53

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    58 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 183 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Szklarnia

Opis

Na sprzedaż jest doskonały, nowoczesny i bardzo przytulny dom położony w cichym, spokojnym miejscu, itp. Stada, Borisovsky R-N. Doskonałe drogi dojazdowe, Moskwa kierunek, niedaleko od autostrady M1. Odleglosc od Mińska: m. "Uruchie" - 75 km, od Zhodino - 32 km, od Borisov - 12 km, od Ag. Loshnik - 10 km. Również wygodne połączenie kolejowe - kierunek "Minsk- Orsha", dom znajduje się 10 minut spacerem od przystanku kolejowego "Nemanitsa".

Dzia? ka odpowiedniego płaskiego kształtu, schludny i zadbany, o powierzchni 11.8 ha.

Drzewa owocowe są sadzone, jak również tui wokół obwodu. Są tu budynki i szklarnia. Ogród otwiera się w lesie. W pobliżu jest bogate w ryby jezioro.

Sam dom jest wykonany z gazowych bloków krzemianowych. Nowe przewody elektryczne zarówno w domu jak i we wszystkich budynkach domowych. Okna PCV zainstalowane. Drzwi frontowe są metalowe. We wnętrzu stosuje się wystrój drewniany. Utworzono róg strychu. Istnieje sauna z łaźnią parową i pralnią, w której wszystkie rury pod wodą i kanalizacji są w pełni zainstalowane i hodowane. Dach jest izolowany wełną mineralną. Rura wodna jest własną studnią. Kanały są lokalne. System nadzoru wideo jest zainstalowany w całym obwodzie.