Dom 1 pokój 48 m² Naracki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Naracki sielski Saviet
$20,000
$420/m²
;
Data aktualizacji: 17.03.2026

Rok realizacji
    1956
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    48 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    31 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    25 m²

Opis

Dom na farmie Riduplä jest oferowany na sprzedaż. W pobliżu Naroch i parku narodowego.

Opis:
Na sprzeda? jednokondygnacyjny dom dziennika na farmie Riduplya (rada wsi Naroch), powiat Myadel. Doskonała opcja na całoroczne życie, wakacje w kraju lub baza myśliwych / rybaków. Odległość od MKAD wynosi 148 km.

Charakterystyka obiektu:

  • Powierzchnia: Razem - 47,6 m2, mieszkanie - 30.7 m2.
  • Plot: 25 akrów ziemi. Przestronny obszar do projektowania ogrodu, ogrodu lub krajobrazu.
  • Komunikacja i urządzenia:
    • Ogrzewanie: połączone (para / piekarnik + elektryczny w hali). Zapewnia to komfort i oszczędności w każdym sezonie.
    • Komunikacja: Telewizja satelitarna (Space TV).
  • Budynki: Zimne rozbudowa domu, 2 szale do przechowywania zapasów i drewna opałowego, oddzielna piwnica na przyległej działce.

Środowisko i infrastruktura:
Farma znajduję się w najbardziej malowniczy miejsce Mińsk obwód, na granica z Narochanski narodowy park. Jest to strefa o unikalnej ekologii, bogatej flory i fauny. Do największy jezioro Białoruś - Naroch - tylko 9 km. Latem, jest rozwinięty obszar kurortu z możliwością połowów, nurkowania i jachtów.

Korzyści z zakupu:

  • Czyste powietrze, brak hałaśliwego przemysłu i sąsiadów za ścianą.
  • Autonomia: Możliwość życia "na ziemi" ze wszystkimi podstawowymi udogodnieniami.
  • Potencjał: Duża działka pozwala na rozszerzenie gospodarstwa lub budowę pensjonatu.

Szczegóły przez telefon lub wiadomości.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

LLC "Express Real Estate- Realt", UNP 193505113, licencja No02240 / 409 z 05.03.2021, umowa na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 25 / 10 z 12.03.2026.