Mieszkanie 4 pokoi 82 m² Grodno, Białoruś

Białoruś, Grodno
$72,900
$889/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    prospekt Janki Kupały, 72 1

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $889/m²
  • Piętro
    Piętro
    1
  • Rooms:
    Rooms:
    4
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    82 m²
  • Powierzchnia mieszkalna
    Powierzchnia mieszkalna
    51 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1988
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    10

Opis

Na sprzedaż przytulny czteropokojowy apartament w doskonałej okolicy z rozwiniętą infrastrukturą przy Y. Kupala Avenue. 72 / 1
Apartament znajduje się na 1 piętrze 10- piętrowego budynku panelowego zbudowanego w 1988 roku. Powierzchnia apartamentu wynosi 82,4 m2, powierzchnia mieszkalna 50,7 m2, powierzchnia kuchni 8,8 m2 z dostępem do przestronnej loggii, wyróżnia się udanym układem.
Czyste wejście, parking dla samochodów.
Piękne, dobrze zadbane zielone podwórko, plac zabaw.
W pobliżu domu znajdują się przedszkola, szkoły, gimnazjum, kort tenisowy na wypoczynek, poliklinika, sklepy spożywcze, minimarket, największe centrum handlowe i rozrywkowe "Trinity", Rumlevsky Park na spacery, Neman River. Y. Kupala Avenue jest bardzo popularny ze względu na dobrze rozwiniętą infrastrukturę i wygodne połączenia transportowe. Jest to jedyna mikrodzielnica miasta, która jest tak dynamiczna i harmonijnie rozwijająca się.
To będzie wygodne dla ciebie i twojej rodziny!