Dom 70 m² Czaczkowo, Białoruś

Czaczkowo, Białoruś, Haranski sielski Saviet
$49,500
$707/m²
;
Data aktualizacji: 24.04.2026

Rok realizacji
    1965
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    70 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    2 500 m²

Opis

A picturesque and quiet place to live and relax! Near the forest and the Ptich river.

· One-story log house 70 sq.m., located20 km

Lokalizacja na mapie

Czaczkowo, Białoruś, Haranski sielski Saviet

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?