Dom 55 m² Słonim, Białoruś

Słonim, Białoruś
$23,800
$433/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    ulica Kotowskiego, 3 a

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    55 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 246 m²

Opis

Na sprzedaż solidny, ceglany dom z przestronnym układem. Powierzchnia 55 m kw., mieszkanie 42 m kw., kuchnia 12.6 m kw. Ogrzewanie domu na gaz, centralne zaopatrzenie w wodę, elektryczność. Plac jest własnością prywatną, płaski, ogrodzony. Na terytorium znajdują się budynki gospodarstwa, a także drzewa owocowe i krzewy. Dom był podgrzewany zimą. Dom czeka na nowego właściciela. Czekamy na ciebie.

Musisz sprzedać swoją własność, żeby ją kupić? Pomożemy ci to zrobić szybko i bezpiecznie.

Estate Company LLC towarzyszy transakcjom pod klucz
Sprzedamy twoją nieruchomość po cenie rynkowej.
Sprawdź wybraną właściwość bez ryzyka
Zawrzemy umowę.
Pomożemy z pożyczką, współpracujemy ze wszystkimi bankami RB

Oficjalnie pracujemy na licencji Ministerstwa Sprawiedliwości Republiki Białorusi nr 02240 / 394

Oszczędzasz czas, unikasz błędów i spokojnie wchodzisz w układ.

Biura:
Lida, Chapaeva Street 18
Slonim, Lenin Square 11
Novogrudok, Volchetsky str. 27B
Mińsk, Bogdanowicz str. 118, z 317 r.

Napisz lub zadzwoń, przeanalizuj sytuację i oferuj najlepsze rozwiązanie.

Umowa o świadczenie usług w zakresie nieruchomości 70 / 4 z 16.07.2025