Dom wolnostojący 238 m² Siemków, Białoruś

Siemków, Białoruś, Papiarnianski sielski Saviet
$309,000
$1,300/m²
;
Data aktualizacji: 24.04.2026

• Adres
    ulica Drużna, 11

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2021
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    238 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 246 m²

Opis

Modern stylish cottage in a picturesque location – the perfect combination of nature and comfort!

This exclusive two-story cottage is located inan agricultural town

Lokalizacja na mapie

Siemków, Białoruś, Papiarnianski sielski Saviet

Płatność miesięczna
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?