Dom wolnostojący 112 m² Lubcz, Białoruś

Lubcz, Białoruś
$99,900
$892/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    ulica Nadbrzeżna, 28

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2016
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    112 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 100 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Kominek

Opis

Na sprzedaż dom mieszkalny gp.Lubcha, ulica. Naberezhnaya, e. 28. Powierzchnia 112 m kw., mieszkanie 78 m kw. Duże przestronne pokoje. Dobre drogi, asfalt do domu. Wykończenie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów. Okna PVC, płytki podłogowe, laminat, drzwi wewnętrzne z tablicy. Istnieje cała niezbędna komunikacja: elektryczność, gaz, ogrzewanie (kocioł gazowy), zaopatrzenie w wodę, system kanalizacji lokalnej. Na pierwszym piętrze znajduje się przestronny salon z kominkiem i dostępem do tarasu, łazienka połączona, sypialnia. Na drugim piętrze - trzy pokoje z dostępem do tarasu, łazienka. Plac o kształcie prostokątnym 11 hektarów, ogrodzony metalowym profilem. Rozpoczęto budowę wanny na miejscu, fundament jest wylewany i wyłożona kamieniem, komunikacja została podsumowana.

Doskonała lokalizacja, rzeka Neman płynie 250 m. od domu (pierwszy brzeg), z okna można zobaczyć starożytną świątynię, 300 m. wyposażona plaża z eleganckim widokiem na Lubchansky zamku!

Idealne miejsce na wygodny, całoroczny pobyt!