Dom 204 m² Pieramoha, Białoruś

Pieramoha, Białoruś, Ulukauski sielski Saviet
$245,225
$1,203/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

• Adres
    ulica Melioratorów, 28

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1991
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    204 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 386 m²

Opis

Na sprzedaż dobry, przestronny i przytulny dom w bezpośrednim sąsiedztwie Gomel z działki 13 akrów i wszystkie udogodnienia!
Cechy domu:
- Powierzchnia: 203 m2.
- Piętro: 2 piętra.
- Ilość pokoi: 6 (3 sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, pokój wypoczynkowy, sauna).
Doskonale, gotowi do wejścia.
- Typ fundacji: Beton.
- Ściany: cegła do izolacji.
- Dach: półpasiec ceramiczny.
- Okna: Izolacja plastyczna, dźwiękowa i termiczna.
- Ogrzewanie: Gaz (kocioł), gorąca woda.
Elektryczność: 220 / 380 V, wysokiej jakości okablowanie.
- Zaopatrzenie w wodę: centralne.
- Lokalna kanalizacja.
Unikalne cechy:
Na dużej działce ziemi o regularnym kształcie o powierzchni 13 akrów znajduje się prywatny staw z rybami, który tworzy atmosferę spokoju i samotności. Tutaj można cieszyć się łowienie ryb na swoim podwórku! Również na miejscu znajdują się: garaż z dodatkowym carport i oddzielne wyjście na ulicę, duży blok gospodarstwa domowego z szopą i stodołą. Istnieje komfortowy kryty basen, gdzie można cieszyć się słonecznymi dniami i spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi. Dużo zieleni i dekoracyjnych wieloletnich plantacji.