Dom 220 m² Kamieniki, Białoruś

Kamieniki, Białoruś, Kamianiucki sielski Saviet
$120,000
$545/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    Puscanskaja vulica, 11 Carkva Svatoga Georgia

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    220 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 950 m²

Opis

Lot 8096. Sprzeda? dom w Białowieskim Lesie.

Zaproszenie do uzyskania bardziej szczegółowych informacji

Cena jest umowna, wszystkie oferty są brane pod uwagę.
Szukasz dobrej inwestycji w działalność turystyczną w obszarze chronionym lasu Belovezhskaya, gdzie działki po prostu nie znajdują? A może chcesz mieć własny dom w unikalnym stylu?
Na sprzeda? jest pudełko przyszlej nieruchomo? ci na wakacje lub biznes w Belovezhskaya Forest w Sukhopol S / S Pruzhansky District wzdłuż drogi cesarskiej. Zbudowany od podstaw dom w stylu A- frame. Afram jest formą architektoniczną, która przyszła do nas z Europy. Takie domy trójkątne są budowane w Niemczech, na północy Francji, w krajach skandynawskich. W sercu naszych chat jest drewniana rama, która przypomina literę A. Pod dachem dającym cały dom. Fasada zajmuje tylko dwie ściany. Ułatwia to utrzymanie struktury i zmniejsza budżet na budowę.
Zaletami tego projektu są:
- Oryginalny wygląd. Domy przyciągają uwagę przechodniów.
- wygodny układ. W salonie jest drugie światło.