Dom 43 m² Hlivinski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Hlivinski sielski Saviet
$6,571
$153/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Rok realizacji
    1991
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    632 m²

Szczegóły wnętrza

Wyposażenie wnętrza:

  • Meble

Opis

Na sprzedaż dacza z izolowaną podłogą na poddaszu w spółdzielni "Oak Log".

Dom i ziemia w prywatnej własności.

Wspaniałe drogi dojazdowe do samego domu.

Droga jest czyszczona przez klasistę w zimie i lecie.

70 km od Moskwy na autostradzie M1 (Moscow- Brześć), 15 minut od Borisova.

Dom został zbudowany w 1991 roku.

S at NSC- 43 m kw.

Mieszkanie - 28 metrów kwadratowych.

Ściana logowania.

Podłogi są drewniane.

Slate dach.

Na promenadzie.

Woda sezonowa na miejscu (od maja do listopada).

Elektryczność 220W.

Piekarnik.

Na miejscu znajduje się budynek gospodarstwa z piwnicą wentylacyjną.

Metalowe rzeźby.

Toaleta jest na zewnątrz.

Plac to 6,32 akra.

Sklep przychodzi 2 razy w tygodniu.

Autobus z Borisov działa 3 razy w tygodniu (w sezonie).

Systematyczne usuwanie odpadów z gospodarstw domowych.

Malownicze miejsca, grzyby, lasy jagodowe.

W pobliżu rzeki Berezina.

Zadzwoń! Odpowiemy na wszystkie pytania, uzgodnimy wygodny czas oglądania dla Ciebie!

Pomożemy ci sprzedać nieruchomość, żeby to kupić!

Ta nieruchomość może być zakupiona na kredyt za pośrednictwem banków państwowych.