Dom 117 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$92,000
$786/m²
;
Data aktualizacji: 14.05.2026

• Adres
    N133

Charakterystyka obiektu

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2017
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    117 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    500 m²

Opis

Lot 6651. Na sprzedaż jest budynek mieszkalny poddasza typu 2017 zbudowany na domku letnim w kierunku Kamenitsa- Zhirovetskaya.

Ściany są zbudowane z 40 cm bloków krzemianowych, izolowanych i tynkowanych, malowanych. Krew - metalowe płytki. Okna PVC są zainstalowane, drzwi frontowe są metalowe.

Zgodnie z projektem, w domu znajdują się cztery sypialnie na różnych poziomach, kuchnia-jadalnia, połączone łazienki na pierwszym piętrze i poddaszu, znajduje się również garderoba i ogrzewanie. Więcej

Dom ma solidne nowoczesne naprawy. Ciało, miękkie i built- w meblach nowoczesnej konstrukcji jest dostosowany do potrzeb funkcjonalnych. Postępowy sprzęt hydrauliczny i gospodarstwa domowego zapewniają dodatkowe udogodnienia i komfort.

Komunikacja: elektryczność, gaz (ogrzewanie - kocioł gazowy), - scentralizowane, zaopatrzenie w wodę - studnia i hydroforma, kanalizacja - autonomiczny. WiFi bezprzewodowy internet. Zainstalowano stację wodoszczelną.

Dom pozostaje wszystkie wbudowane w meble i sprzęt gospodarstwa domowego.