Mieszkanie 1 pokój 43 m² Muchaviecki sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Muchaviecki sielski Saviet
$51,500
$1,212/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    vulica Savieckaj Kanstytucyi, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,212/m²
  • Piętro
    Piętro
    5
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    43 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1998
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    9

Opis

Pracujemy u właściciela! Kupując ten przedmiot, nie płacisz agencji prowizji!
Oferujemy do zakupu 1-pokojowe mieszkanie w strefie sypialnej na ulicy. Sowiecka konstytucja 5 / 9-historia panelowy dom 1998. Łączna powierzchnia SNB wynosi 42,5 metrów kwadratowych. m., łącznie 40,6 metrów kwadratowych. m., żyjący 16,8 metrów kwadratowych. m, kuchnia 8.7 metrów kwadratowych. m., wysokość sufitu 2.57 m., z oddzielną łazienką i przestronnym korytarzem - 10.9 m2 Mieszkanie jest w schludny, mieszkalny stan. Apartament posiada przestronną kuchnię z dostępem do loggii. Na podłodze jest linoleum, sufity płatek śniegu (kuchnia / łazienka), pokój (sufit) - tapeta, okna ścienne z tapetą, drzwi wewnętrzne drewniane starej próbki. Wanna i toaleta są wyłożone współczesną płytą. Loggia jest oszklone, jest piwnica.
Czysty podjazd.
Na dziedzińcu znajduje się plac zabaw dla dzieci, parking dla samochodów, tętniący życiem dziedziniec.
Wygodne położenie domu: w odległości spaceru wszystkie niezbędne infrastruktury, "Santa" sklep, przedszkole, apteka, szkoła, klinika, bank.
Kod obiektu 31622
Nr umowy 316 / 2 z 10 / 19 / 2022.
Nr licencji 02240 / 269 została wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi z dnia 21 marca 2014 r.