Dom 304 m² Damacauski sielski Saviet, Białoruś

Białoruś, Damacauski sielski Saviet
$250,000
$823/m²
;
Data aktualizacji: 17.05.2026

Rok realizacji
    2015
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    304 m²
  • Powierzchnia działki
    Powierzchnia działki
    1 500 m²

Szczegóły zewnętrzne

Cechy zewnętrzne:

  • Łaźnia

Opis

Do Państwa dyspozycji jest oddzielny, wiejski dom z kłodami w lesie, położony w strefie granicznej granicy z Unią Europejską, 3 km od przejścia granicznego, Domaczewo. Dwupiętrowy dom typu strych składa się z 5 pokoi, przestronnego salonu z kominkiem i drewnianych pięknych schodów. Materiał ścienny: ręcznie chłodzony kłody (ponad 28 cm. Średnica), dach - metalowe płytki z porcelany, fundament - monolityczne. Podczas budowy i dekoracji wykorzystano materiały przyjazne dla środowiska, powłokę woskową i impregnację Tikkurila. Jest to przyjemne, aby żyć i zrelaksować się w domu dziennika, łączy zalety miejskiego poziomu komfortu i spokojny rytm życia podmiejskiego. Komunikacja: gaz, elektryczność - scentralizowany, woda - studnia (hydroforma), kanalizacja - autonomiczny. Ogrzewanie - kocioł (gaz + elektryczność). Powierzchnia całkowita - 303,8 metrów kwadratowych. m., powierzchnia mieszkalna - 176.3 m2 Wnętrze wykonane jest w stylu kraju - naturalność, prostota, funkcjonalność. Kod obiektu 47420, umowa 474 / 2 z dnia 10 / 15 / 2020. Nr licencji 02240 / 269 została wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi z dnia 21 marca 2014 r. UNODC: 29126730