Mieszkanie 3 pokoi 63 m² Brześć, Białoruś

Białoruś, Brześć
$64,000
$1,022/m²
;
Data aktualizacji: 12.05.2026

• Adres
    ulica Bohaterów Obrony Twierdzy Brzeskiej, 25

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $1,022/m²
  • Piętro
    Piętro
    4
  • Rooms:
    Rooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    63 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    1966
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Nr serii 6427. Na sprzeda? 3-pokojowe mieszkanie o ca? kowitej powierzchni 62,6 m kw., w dzielnicy Forteca Brześć.

4 / 5 piętro murowany dom zbudowany w 1966 roku. Mieszkanie jest w dobrym stanie. Zainstalowane są dwa podwójne okna, balkony są oszklone drewnianymi oknami. Drzwi wejściowe są podwójne: metalowe i drewniane, drzwi wewnętrzne - drewniane pod lakierem. Paul Laminate, linoleum. Sufit jest malowany śniegiem. Oddzielna łazienka.

Na wyprzedaży jest zestaw kuchenny. Przyjrzyj się.

Kupując mieszkanie z nami, będziesz pewny bezpieczeństwa i niezawodności transakcji.

Pomożemy ci sprzedać dom, żeby kupić ten. Zadzwoń!

PSUE "Gwarant sukcesu", UNP 290472700, licencja nr 02240 / 137 z 20.10.2006, kontrakt na świadczenie usług w zakresie nieruchomości nr 535 / 1 z 27.07.2022.

Zobacz dodatkowe informacje

Zobacz inne opcje mieszkania

Numer umowy z agencją 6427 od 2022- 07- 27