Mieszkanie 1 pokój 47 m² Motykały Wielkie, Białoruś

Motykały Wielkie, Białoruś, Matykalski sielski Saviet
$35,000
$743/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

• Adres
    ulica Centralna, 3

Charakterystyka obiektu

Parametry mieszkania

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $743/m²
  • Piętro
    Piętro
    3
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    47 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2012
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    5

Opis

Pracujemy u właściciela! Kupując ten przedmiot, nie płacisz agencji prowizji! Oferujemy 1 - przestronny i bardzo jasny apartament na południu miasta Mothykaly St. (Central) 3 / 5 cegły 2012. Powierzchnia całkowita 47.1sq.m, powierzchnia mieszkalna 18.0sq.m, powierzchnia kuchni 13.0sq.m. z dostępem do dużej przeszklonej loggii, osobna łazienka, garderoba z funkcjonalnym systemem przechowywania. Apartament posiada wysokiej jakości nowoczesną naprawę: Okna szkliwione, podłogi w pokoju - laminat, w kuchni płytki z ogrzewaniem, sufity - napięcie, na ścianach - tapeta, w łazience, podłoga i ściany są wyłożone nowymi płytkami. Built- w kuchni słuchawki z sprzętem gospodarstwa domowego, metalowe drzwi frontowe, wewnątrz - MDF. Apartament posiada autonomiczny kocioł, który pozwala mieć ciepłą wodę przez cały rok i dostosować temperaturę w mieszkaniu. Infrastruktura jest dobrze rozwinięta w mieście rolniczym: szkoła, ogród, przychodnia ambulatoryjna, apteka, oddział bankowy, centrum rekreacyjne, dział sztuki, sklepy, dworzec kolejowy, przystanek transportu publicznego, taksówki i autobusy w pobliżu. Kod obiektu 05922 Umowa nr 59 / 2 z dnia 02 / 28 / 2022. Licencja nr 02240 / 269 została wydana przez Ministerstwo Sprawiedliwości Republiki Białorusi z dnia 21 marca 2014 r. UNODC: 291267309

Lokalizacja na mapie

Motykały Wielkie, Białoruś, Matykalski sielski Saviet