Sklep 24 m² Mińsk, Białoruś

Białoruś, Mińsk
$72,746
$3,044/m²
;
Data aktualizacji: 15.05.2026

Lokalizacja

  • Kraj
    Białoruś
  • Miasto
    Mińsk
  • Adres
    ulica Igora Łuczenki, 30 Venice

Charakterystyka obiektu

Parametry obiektu

  • Cena za m²
    Cena za m²
    $3,044/m²
  • Piętro
    Piętro
    2
  • Rooms:
    Rooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    24 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2025
  • Liczba kondygnacji
    Liczba kondygnacji
    25

Opis

Administracyjnie sala handlowa o łącznej powierzchni 23,9 m2 znajduje się w kompleksie mieszkalnym Mińsk Mir.

Sam pokój znajduje się na 2. piętrze, dostęp jest okrągły-zegar, są 4 wejścia + oddzielna winda na 2. piętrze.

Możliwe jest również zakup dodatkowej powierzchni magazynowej.

Pokój ten zapewnia dodatkowy dostęp do 2 łazienek, które znajdują się na 1 piętrze, miejsce do parkowania rowerów i wózków inwalidzkich.

Numer umowy z agencją 34 / 1 od 2026- 05- 12

Lokalizacja na mapie

Białoruś, Mińsk
Edukacja
Opieka zdrowotna
Jedzenie i picie
Finanse
Zadaj wszelkie pytania, które możesz mieć
Wysłać wniosek do agenta
Dziękujemy! Zgłoszenie zostało przyjęte
Chcę zobaczyć ten obiekt. Czy wartość nieruchomości jest aktualna? Chciałbym uzyskać więcej informacji na temat nieruchomości. Jakie są warunki zakupu dla cudzoziemców? Chciałbym zobaczyć więcej zdjęć/filmów. Czy można kupić na kredyt/hipotekę? Czy otrzymam pozwolenie na pobyt, jeśli kupię nieruchomość?
Powrót do Zostawić wniosek