Mieszkanie 1 pokój 32 m² Cemagi, Indonezja

Mengwi, Cemagi, Indonezja
$105,000
$3,281/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $3,281/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    32 m²

Opis

Ten apartament z jedną sypialnią z basenem oferuje inteligentne, wydajne życie na szybko poruszającym się rynku apartamentowym Seseh. Otrzymujesz oddzielną sypialnię, w pełni wyposażoną kuchnię, dedykowaną przestrzeń roboczą i prywatny balkon w spokojnej, resort inspirowane ustawienie z premium wspólne udogodnienia. Odcisk 42 m ² uderza ponad jego wagę; wszystko jest starannie określone dla komfortu i funkcjonalności. Ceny offplan na tym etapie blokuje się w dużej wartości przed zakończeniem Q2 2027, ponieważ Mengwi wyłania się jako zarządzany krótkoterminowo cel wynajmu. Różowa strefa strefowa oczyszcza ścieżkę legalnego dochodu z najmu od pierwszego dnia, a 28- letni całkowity okres leasingu (18 lat plus 10- rok przedłużenia) daje rzeczywistą elastyczność wyjścia. W pełni umeblowane i pod klucz gotowe, to niski punkt wejścia dla inwestorów poszukujących spójnego popytu na wynajem bez złożoności samodzielnej willi.