Mieszkanie 2 pokoi 148 m² Ubud District, Indonezja

Indonezja, Ubud District
$235,000
$1,588/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,588/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    148 m²

Opis

Podpis dwupokojowy penthouse - największy układ w kolekcji na 148 m ² łącznie (92 m ² wnętrza oraz 56 m ² prywatny taras na dachu) - znajduje się na najwyższym piętrze butiku 44- klucz obsługiwanej rezydencji dając Q1 2027. Jeden penthouse siedzi na szczycie budynku A z widokiem na północ-wschód, drugi na górze budynku B z widokiem na południe-wschód, zarówno z panoramicznym widokiem w dół doliny i na otaczającym grzbiecie. Na prywatnym tarasie znajduje się jacuzzi. Dwie sypialnie, dwie łazienki, pełna kuchnia - salon, klimatyzacja, w pełni umeblowane przy przekazaniu. Dwa penthouses w wydaniu, oba obecnie dostępne, trzymane w rzadkości przez projekt. Program najmu - oba penthouses mają wspólną pulę czynszową, z dochodami netto rozłożonymi proporcjonalnie między dwóch właścicieli. Operacje, ceny dynamiczne, utrzymanie, konserwacja i sprawozdawczość prowadzone przez spółkę zarządzającą (Airbnb Superhost, około 86% średniej liczby osób w 2025 r.); noce użytkowania zarezerwowane przez wolne okresy. Udogodnienia: dwa baseny, restauracja na miejscu, wellness i fitness, dwie windy. 28-letni okres leasingu do kwietnia 2055 oraz 30-letnie przedłużenie umowne (przedłużenie pierwszeństwa; cena odnowienia ustalona na czas przedłużenia). Różowy (Turystyka) strefy, PBG zezwolenie Nov 2024, budowa na planie. Zatwierdzona woda. Perunit model finansowy z pesymistycznym / podstawowym / docelowym scenariuszem dzielonym z kwalifikowanymi nabywcami poprzez Balibound Realty.