Mieszkanie 1 pokój 50 m² Tibubeneng, Indonezja

Tibubeneng, Indonezja
$105,000
$2,100/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,100/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020

Opis

Jest to ostry, w pełni umeblowany loft z 1 sypialnią zbudowany w 2020 roku, który uderza ponad swoją wagę. Europejski design spełnia wydajność mezzanine w szczelnym 50 m ². Otrzymujesz bezpośredni dostęp do basenu, przestrzeń ogrodową i wyposażenie premium Warisan, które czują się zamierzone, a nie domyślnie. Ustawienie pod klucz oznacza zero niespodzianek rehabilitacyjnych; sprzątanie i szybkie Wi- Fi utrzymywać operacyjne tarcie niskie. Minuty z plaż, klubów i kawiarni Canggu, to sprawdzony wykonawca wynajmu lub stylowa baza osobista, jeśli jesteś poważny o Bali życia. Adults-tylko kompleks przyciąga wysokiej jakości najemców-okrągły rok, a 25-letni leasehold daje solidne opcje wyjścia w doskonałej lokalizacji.