Mieszkanie 1 pokój 50 m² Ubud District, Indonezja

Indonezja, Ubud District
$139,000
$2,780/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $2,780/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    50 m²

Opis

50 m ² apartament z jedną sypialnią wewnątrz butiku 44- klucz obsługiwanej rezydencji dając Q1 2027. Siedzi w budynku B na piętrach 2 i 3 - na południe, widok na ogród z piętra 2, widoki na wsi z piętra 3, mały 2 m ² loggia, i oddzielny układ sypialni, który pozwala właścicielom pobyt, podczas gdy jednostka jest między wynajmem. Salon, pełen aneks kuchenny, łazienka, klimatyzacja, w pełni umeblowane przy przekazaniu. Tylko dwa z nich w wydaniu, więc dostępność pozostaje ograniczona przez cały okres wynajmu. Program najmu - obie jednostki 1BR dzielą pulę czynszową, z dochodem netto rozłożonym proporcjonalnie pomiędzy dwóch właścicieli. Operacje, ceny dynamiczne, utrzymanie, konserwacja i sprawozdawczość obsługiwane przez spółkę zarządzającą (Airbnb Superhost, 200 + jednostki w zarządzie, około 86% średniej obsadzenia w 2025 r.); noce użytku własnego zarezerwowane w wolnych okresach. Udogodnienia: dwa baseny, restauracja na miejscu, wellness i fitness, dwie windy. 28-letni okres leasingu do kwietnia 2055 oraz 30-letnie przedłużenie umowne (przedłużenie pierwszeństwa; cena odnowienia ustalona na czas przedłużenia). Różowy (Turystyka) strefy, PBG zezwolenie Nov 2024, budowa na planie. Zatwierdzona woda. Obie jednostki są obecnie dostępne. Perunit model finansowy z pesymistycznym / podstawowym / docelowym scenariuszem dzielonym z kwalifikowanymi nabywcami poprzez Balibound Realty.