Mieszkanie 6 pokojów 410 m² Ubud, Indonezja

Ubud, Indonezja, Ubud District
$699,000
$1,705/m²
;
Data aktualizacji: 22.05.2026

Cena za m²
    $1,705/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    6
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    410 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2024

Opis

Ten 2024-zbudowany kompleks Joglo znajduje się na 1,269 metrów kwadratowych cichej ziemi, łącząc tradycyjną architekturę balijską z nowoczesnym komfortem. Sześć sypialni i trzy łazienki w pełni zamkniętych pomieszczeniach mieszkalnych daje elastyczność: dom rodzinny, wielofunkcyjny wynajem lub wellness rekolekcje. Prywatny basen, kuchnia europejska i widok na zachód słońca kotwicą styl życia. Cóż, woda, moc 7700W, i oddzielne jednostki prądu przemiennego przez cały czas oznaczają, że nie jesteś niespokojny. Czternaście lat dzierżawy z zamkniętym 20-letnim przedłużeniem o stałych stawkach daje prawdziwe bezpieczeństwo. Minuty do kawiarni Ubuda, pensjonatów ryżowych i centrów odnowy biologicznej, ale z powrotem na 3-metrowej drodze dojazdowej do pokoju. Zbudowany w 2024 roku i move- in gotowy, jest to rzadka skala i elastyczność w inteligentnych cenach.