Mieszkanie 1 pokój 28 m² Tibubeneng, Indonezja

Tibubeneng, Indonezja
$42,500
$1,518/m²
;
Data aktualizacji: 21.05.2026

Cena za m²
    $1,518/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    1
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    1
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    28 m²

Parametry budynku

  • Rok realizacji
    Rok realizacji
    2020

Opis

Ten apartament o powierzchni 28m ² jest jednym z najostrzejszych punktów wejścia dla inteligentnych inwestorów polujących niedrogie Cangguarea. Zbudowany w 2020 roku, znajduje się w ciasnej społeczności mieszkalnej z bezpośrednim dostępem do wspólnego basenu, co sprawia, że od pierwszego dnia jest to maszyna do wypożyczania pod klucz. Jesteś w odległości spaceru od plaży, kawiarni i restauracji; nieruchomość siedzi na drodze dojazdowej z pełną wodą komunalną i 3500W moc już na miejscu. Za mniej niż $43k w bezpiecznym 23-letnim leasingu, otrzymujesz niskie koszty utrzymania, zero niespodzianek i natychmiastowy potencjał dochodowy. Dla hands- na inwestorów lub kogokolwiek po przystępnej przylądku przybrzeżnym, to kleszczy każde pudełko.