Willa 3 pokoi 200 m² Canggu, Indonezja

Canggu, Indonezja
$413,000
$2,065/m²
;
Data aktualizacji: 6.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    200 m²

Opis

Rice Field Elegance - Premium 3BR Nowoczesne tropikalne wille w centrum Canggu
Odkryj rzadką kolekcję 3-pokojowych luksusowych willi w i wokół Canggu, gdzie współczesny projekt tropikalny spełnia panoramiczne widoki na pole ryżowe i niepokonaną bliskość najbardziej tętniącego życiem centrum życia Bali. W pełni zaprojektowane na dwóch poziomach, wille te oferują wysokie doświadczenie życiowe, które równoważy spokój, prywatność i silny apel inwestycyjny.
Czy znajduje się w centrum Canggu, Babakan, lub cichej zielonej kieszeni zaledwie kilka minut od plaży, każda willa prezentuje czyste linie architektoniczne, obfite naturalne światło i bezszwowy przepływ wewnątrz - idealny do prywatnego życia lub wysokiej wydajności wynajem.
Lokalizacja: Central Canggu / Babakan - blisko plaż, kawiarni i restauracji
Styl życia: Surf, jadalnia, wellness i centra handlowe zaledwie kilka minut drogi, ale otoczony polami ryżowymi
Szczegóły o willi (dostępne opcje)
Powierzchnia terenu: ± 116 - 200 m ²
Powierzchnia budynku: ± 200 m ²
Sypialnie: 3 przestronne sypialnie
Łazienka: 2-3 łazienki (ensuite + pokój z proszkiem)
Styl projektowania: nowoczesny tropikalny / współczesny