Kawalerka 2 pokoi 123 m² Canggu, Indonezja

Canggu, Indonezja
$265,473
$2,158/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Cena za m²
    $2,158/m²
  • Bedrooms:
    Bedrooms:
    2
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    2
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    123 m²

Opis

LUKSURY TOWNHOUSES FOR SALE - UMALAS, CANGGU
Doświadcz doskonałego połączenia życia tropikalnego i miejskiego wyrafinowania z tymi nowymi budynkami w południowej części Umalas. Favored przez emigrantów i rezydentów długoterminowych, Umalas oferuje spokojny, ale połączony styl życia, z łatwym dostępem do Berawa, Seminaryak, Batu Belig i najlepszych kawiarni, restauracji i klubów plażowych Bali.
Każdy 2- historia kamienicy został starannie zaprojektowany, aby połączyć komfort, styl i funkcjonalność - wraz z prywatnym basenem zanurzania, wykończenia premium i inteligentnych funkcji domu. Idealny dla singli, par, lub małych rodzin poszukujących wyrafinowanego stylu życia Bali lub inwestorów poszukujących silnego zwrotu czynszu.
Ustawienia lokalizacji
Spokojna dzielnica mieszkalna Umalas, Kerobokan
5 min → Berawa & Seminyak hotspoty jadalne
10 min → Batu Belig & Petitenget Plaża
15 min → Canggu & Seminyak nocnych klubów
Otoczone przez szkoły międzynarodowe, siłownie i kawiarnie
Townhouse Szczegóły
Powierzchnia terenu: ± 110 m ²
Powierzchnia budynku: ± 123 m ²
Sypialnie: 2
Kąpiele: 2
2- piętrowy układ z open- plan życia
W pełni umeblowane, nowoczesny projekt tropikalny
Funkcje i wyposażenie
Prywatny ogród i basen nurkowania
W pełni wyposażone w inteligentną technologię
Dodatkowy sprzęt kuchenny
Parking dla samochodów osobowych i motocykli