Dom 3 pokoi 180 m² Cemagi, Indonezja

Cemagi, Indonezja
$430,700
$2,393/m²
;
Data aktualizacji: 2.04.2026

Bedrooms:
    3
  • Bathrooms:
    Bathrooms:
    3
  • Powierzchnia całkowita
    Powierzchnia całkowita
    180 m²

Opis

Cechy:
Cena: 450.000 USD za willę
Dostępne jednostki: 2
Leasehold: 28 lat
Powierzchnia terenu: 180 m ²
Powierzchnia budynku: 274 m ²
Sypialnie: 3 sypialnie z łazienkami
Kąpiele: 3.5 ogółem (w tym toaleta dla gości)
Życie: zatopiony salon z widokami na sufit
Kuchnia: W pełni wyposażone w urządzenia premium
Basen: Prywatny basen ustawiony na polach ryżowych
Balkon: balustrada ze szkła hartowanego z widokiem panoramicznym
Na podłodze: Terrazzo w całym
Wykończenie: Szczegóły dotyczące drewna Bangkirai, luksusowe wyposażenie
Parking: Wspólny parking 102 m ²
Internet: Fiber optic
Woda: Dobrze wywiercone
Urządzenie klimatyzacyjne: Tak.
Meble: W pełni umeblowane, stan pod klucz
IMB: Na żądanie
Obszar: Różowy (Turystyka) - idealny do krótkoterminowych licencji na wynajem
Ułatwienia:
5 minut spacerem do plaży Mengening - surfing, zachody słońca i spokój
Otoczone fioletami ryżowymi i zielonymi strefami chroniącymi przed trwałymi widokami
Spokojne ustawienie, ale tylko 10 minut do modnych kawiarni i butików w Seseh i Pererenan
Blisko do Canggu International School i centrów wellness
Idealny dla nomadów cyfrowych, rodzin lub osób poszukujących inwestycji w styl życia